چاپ سی دی سی تی اسکن و ام آر آی به کلیشه فیلم

چاپ سی دی ام آر به کلیشه

چاپ سی دی ام آر آی
 

سایت پرمطلب: در دندان‌پزشکی نیز مانند سایر رشته‌های پزشکی از پرتونگاری برای کمک به تشخیص بیماری یا آسیب دندان استفاده می‌شود. عکس‌ها در تعیین وجود و وسعت حفره یا کرم‌خوردگی‌های دندان به کار می‌آیند. با عکس رادیوگرافی می‌توان فساد و پوسیدگی دندان را حتی زمانی که مینا هنوز سالم به نظر می‌آید، تشخیص داد، به ویژه وقتی پوسیدگی بین دندان‌ها مخفی شده یا زیر خط لثه باشد.

عکس رادیوگرافی به تشخیص آبسه دندان، آسیب استخوان ناشی از بیماری پیر دندانی، شکستگی‌های فک و دندان سایر ناهنجاری‌های فک و دندان نیز کمک می‌کند.

به علاوه، اطلاعاتی در زمینه دندان‌های درنیامده یا گیرکرده، در اختیار دندان‌پزشکان می‌گذارد. برای گرفتن عکس رادیوگرافی می‌توان از فیلم‌های سنتی یا فناوری دیجیتال استفاده کرد. برای کرم‌خوردگی‌ها از عکس «بایت وینگ» استفاده می‌شود. علت نامگذاری آن است که بخش کوچکی از فیلم در دهان و نزدیک دندان‌ها قرار می‌گیرد و شما برای نگه داشتن فیلم با دندان‌های خود روی پوشش کاغذی فیلم فشار می‌آورید. سپس دستگاه را روی دندان تنظیم کرده و اشعه می‌دهند. تصویر دیجیتال بلافاصله آماده می‌شود و ظهور فیلم‌ رادیوگرافی هم چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد.

پرینت سی دی پزشکی ام آر آی

مرکز تخصصی چاپ و تبدیل  ام آر آی و سی تی اسکن -به کلیشه (فیلم ) با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در  کوتاهترین  زمان

بهترین کیفیت در  ایران

تبدیل سی دی سی تی اسکن به کلیشه و فیلم

چاپ سی دی ام آر آی

 

x-ray-film

اسکن X-ray پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و ام آر آی

یکی از تخصصی ترین و البته محبوب ترین خدماتی که تیم اسکن دیجیتال داک ارائه میکند، اسکن فیلم پزشکی از جمله فیلم  رادیولوژی radiology ، فیلم ام آر آی mri ، فیلم داندان پزشکی، فیلم x-ray مهندسی و مواردی مانند این ها است، اگرچه خدمات ما تنها اسکن فیلم را شامل نمیشود و ما قادر به اسکن اسناد ،  کتاب ، نقشه و بطور کلی هرچیز قابل اسکن بصورت تخصصی هستیم.